بازی فکری حقه HOAX

۰ تومان

سبک بازی: بازی کارتی، بازی معمایی، تست هوش، بازی فکری، بازی حافظه

رده سنی: کودک، نوجوان، بزرگسال

تعداد بازیکن: بیش از 4 نفر

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

بازی فکری HOAX

در بازی Hoax، کارخانه دار ثروتمند و پلیدی مرده است، اما فقط فریب کار ترین عضو خانواده، ثروت او را به ارث خواهد برد. یک هویت مخفی به شما داده شده است، اما می توانید ادعا کنید شخصیت های دیگر بازی هستید.

از ویژگی های یک شخصیت برای پیشبرد نقشه هایتان استفاده کنید. بازیکنان دیگر را بازجویی کرده و هویت واقعی آن ها را کشف کنید. و در نهایت، به رقبایتان اتهام زده و آن ها را یکی یکی از بازی حذف کنید.

بعد از پخش شدن کارت های کاراکتر ها در هر نوبت بازیکنان با ادعای نقش خود کار مخصوص به خود را انجام داده و از توکن های منابع بازی بر می دارند. با استفاده از این منابع می توان از بازیکن های دیگر بازجویی کرد تا به هویت آن ها پی برد.

اگر بازیکنی به دروغ ادعای شخصیتی را کند، می توان مچ او را گرفت و با رای گیری دسته جمعی شخصیت او را رو کنیم. اگر این کار درست باشد، وی از بازی حذف می شود. بازی تا زمانی ادامه پیدا می کند که فقط یک نفر در بازی باقی بماند.

بازی Hoax شباهاتی به بازی کودتا دارد ولی با استفاده از شخصیت های متنوع و قرار دادن مکانیزم های بازجویی و رای گیری، بازی را تعاملی تر کرده و همه بازیکنان باید سعی کنند که در جریان بازی ضور داشته باشند.

بازی بسیار سریع است و هر دور از آن حدود 10 دقیقه طول می کشد. برنده بازی کسی است که بتواند بعد از چند دور بازی کردن بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد.

این نسخه توسط رایا گیمز که قبلا بازی عجایب هفتگانه را تولید کرده بود، تولید شده است. کیفیت کارت های بازی بالا بوده و دفترچه راهنمای فارسی نیز در آن قرار داده شده است.

 

محتویات بسته

7 کارت شخصیت

7 کارت سوظن

1 کارت حقه

6 برگه راهنما

27 توکن منبع

25 توکن فریب

1 دفترچه راهنمای فارسی

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بازی فکری حقه HOAX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

keyboard_arrow_up