کتاب کارتابل

۳۹,۰۰۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

کتاب کارتابل

مستند داستانی کارتابل اثر محمدرضا حدادپور جهرمی است که در انتشارات حداد به چاپ رسیده است. جهرمی در این اثر هم به کارشکنی‌ های دشمنان اسلام و انقلاب و اثرات مخبر آن برای حال و آینده کشور پرداخته است.

با گسترش صنایع و پیشرفت تولید و تبادل کالا و همکاری‌ های اقتصادی بین‌ المللی حضور هیئت‌های تجاری و صنعتی بیگانه امری عادی شده و مردم حضور افراد خارجی را با عناوین اقتصادی در کشورشان پذیرا شده‌اند.

این موضوع شبکه‌های جاسوسی را هم به این اندیشه رهنمون کرده که از عناوین اقتصادی برای انجام مقاصد خود بهره بجویند. سازمان‌های جاسوسی علاوه بر استفاده از هیئت‌های اقتصادی برای جمع‌آوری اطلاعات، ماموران خود را نیز با عناوین اقتصادی روانه کشورهای مختلف می‌کنند.

حال تصور کنید وقتی عناصری با عقبه فکری خطرناک و عقده‌های عمیق از انقلاب اسلامی در درازمدت در گلوگاه صنعتی و مشاغل حساس نظامی و دفاعی قرار بگیرند به مراتب از عوامل بیگانه خطرناک‌ترند و می‌توانند ضربات مهلکی به حال و آینده انقلاب بزنند، به علاوه این که آنان با گرفتار کردن برخی از شخصیت‌ها و چهره‌های شناخته شده در چنبره حلقه‌های جاسوسی و سوء استفاده از تجارب و سوابق و اعتماد آنان، زمینه اتفاقات عجیب و خطرناکی را رقم می‌زنند. بنابراین تمام افراد و نخبگان به نوعی در خطر گرفتار شدن در دام چنین سازمان‌هایی هستند.

در این مستند داستانی به تشریح و بررسی یکی از روش‌های نفوذ در سیستم دفاعی و برنامه‌ریزی نظامی پرداخته شده و پرده از برخی شیوه‌ها و شگردهای مورد استفاده آنان برداشته شده است. جهرمی در این مستند داستانی از تاثیر چنین افرادی در سطوح بالای اقتصادی دفاعی و نظامی سخن گفته است.

اطلاعات بیشتر

نویسنده

محمدرضا حدادپور جهرمی

انتشارات

حدادپور

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب کارتابل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

keyboard_arrow_up