کتاب هلهله فرشتگان

۴۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

کتاب هلهله فرشتگان

خانواده از ابتدای تاریخ تاکنون به عنون اصلی‌ترین نهاد اجتماعی، زیربنای جوامع و خاستگاه فرهنگ‌ها، تمدن‌ها و تاریخ بشر بوده است. پرداختن به این بنای مقدس و بنیادین و هدایت آن به جایگاه واقعی اش، همواره سبب اصلاح جامعه بشری و غفلت از آن، موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه نابودی بوده است. متاسفانه به دلیل تهاجمات فرهنگی و نفوذ فرهنگ غربی، بنیاد خانواده در ایران با خطرهای جدی مواجه شده است و هر روز شاهد گسترش روزافزون آسیب های جدیدی در حوزه خانواده هستیم. با بررسی مشکلات و آسیب ها در بین خانواده های امروزی می توان دو عامل را از دلایل اصلی از اختلافات و ازهم پاشیدگی خانواده ها دانست.

اولین و مهمترین عامل دوری از سبک زندگی اسلامی و معارف دینی اهل بیت علیهم السلام است. دومین عامل که موجب مشکلات فراوان و ایجاد فاصله در بین اعضای خانواده بهخصوص زن و شوهرها شده بی مهارتی و عدم توانایی لازم برای مواجهه با مشکلات زندگی است. این کتاب بر اساس زندگی  حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) سعی دارد زندگی ایرانی و اسلامی را نشان دهد.

کتاب هلهله فرشته ها نوشته سعید شریف یزدی و علی اکبر حائری است. این کتاب به مولفه‌ها و تکنیک‌های خوشبختی زندگی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) با رویکرد دینی و روان‌شناختی می‌پردازد.

اطلاعات بیشتر

نویسنده

سعید شریف یزدی, علی اکبر حائری

انتشارات

نشر معارف

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب هلهله فرشتگان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

keyboard_arrow_up