کتاب شاید پیش از اذان صبح

۶۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

کتاب شاید پیش از اذان صبح

کتاب «شاید پیش از اذان صبح» اثری در وصف سردار حاج قاسم سلیمانی به قلم احمد یوسف زاده نویسنده «آن بیست و سه نفر» و «اردوگاه اطفال» و شامل خاطرات و دل نوشته‌ هایی برای آن شهید عزیز است.

یوسف زاده در این کتاب با مخاطب قرار دادن حاج قاسم دل نوشته ها و خاطرات سالهای دور و نزدیک را با او مرور می کند. در این روایت ها مطالب خواندنی از شیوه سلوک و زندگی و فرماندهی شهید سلیمانی پیش روی مخاطب قرار می گیرد.

بخشی از کتاب شاید پیش از اذان صبح

« سلام حاجی. تصمیم دارم این نوشته‌ها را یک روز در قالب کتابی چاپ کنم، شاید هم بماند برای بعد از مرگم که لابد یک مرگ لوس و بی‌ مزه خواهد بود، نه مثل مرگ شما سرخ و طوفانی و جریان‌ ساز. بالاخره فرق است میان یک‌ لاقبایی مثل من که در خانه نشسته‌ ام و مجاهدی مثل تو که چهل سال پوتین از پا در نیاورده ای.

الان هشت ماه از آن نیمه‌ شب غریب و آن صبح وحشتناک که انگشت و انگشترت صفحات مجازی را در نور دید، می‌گذرد. قبل از شنیدن آن خبر، فقط یک بار غمی به این کمرشکنی و مرد افکنی را تجربه کرده بودم. توی آسایشگاه ۳ اردوگاه موصل نشسته بودیم داشتیم با دوستم علی هادی قرآن حفظ می‌ کردیم. فرشید فتاحی اسیر خوزستانی بغض‌کرده و اشک‌ بار آمد داخل و خبر فوت امام را که در روزنامه عراقی خوانده بود، آورد…

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب شاید پیش از اذان صبح”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

keyboard_arrow_up