رساله مصور کودکان ویژه دختران

۳,۵۰۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: مصور دسته:

توضیحات

رساله مصور کودکان ویژه دختران ( ویژه دوره اول و دوم ابتدایی)

مجموعه رساله مصور کودکان (پسر و دختر)؛ دو اثر جدید کانون نشر احکام وابسته به موسسه اطلس تاریخ شیعه به چاپ رسیده است .
آنچه در این مجموعه خواهید دید، آشنایی مختصری با بخشی از احکام نورانی دین مقدس اسلام است که از کتاب «رساله مصور» تهیه و سعی شده با بیانی ساده و متناسب با سن دانش آموزان ابتدایی باشد، اما بی نیاز از یاری والدین آنها در آموزش و تفهیم نمی باشد

.مجموعه حاضر گامی است در راه تحوّل آموزش دین با هدف آسان سازی یادگیری و عمل به احکام که به شیوه ای نو، همراه با تصاویر آموزشی و کمک آموزشی، جداول و نمودارهای کاربردی با زبانی شیوا و روان به بیان احکام مورد نیاز کودکان و نوجوانان پرداخته است.
این مجموعه به صورت مجزا، یک جلد برای پسران و یک جلد برای دختران در قطع جیبی به چاپ رسیده است. موضوعات آمده در جلد پسران وضو، نماز و مسجد بوده و در مجلد دختران وضو، نماز، مسجد و حجاب و دارای جداول آموزشی می باشد.

این رساله برای دختران دارای مباحث و احکام حجاب است که در آن واجبات اولیه وضو، نماز و حجاب به صورت مصور ارائه شده و از گرافیک خاص و نقاشی متنوع در آن استفاده شده است. احکام موجود در این کتاب با در نظر گرفتن سن دانش‌آموزان و با بیانی ساده ارائه شده است تا بتوانند به آسانی احکام را دریافت کنند.

کتاب رساله مصور کودکان (دختران) شامل مباحث تقلید، وضو، نماز، احکام مسجد و نماز جماعت و احکام حجاب است که در آن واجبات اولیه وضو، نماز و حجاب به صورت مصور ارائه شده و از گرافیک خاص و نقاشی متنوع در آن استفاده شده است و دارای جداول آموزشی است.

پیشنهاد ویژه برای هدیه فرهنگی مسجد به کودکان دختر 

کتابی مناسب هدیه‌دادن در مراسم جشن تکلیف 

بیان شیوا و روان احکام کودکان و نوجوانان

گامی در راه تحول آموزش دین

keyboard_arrow_up