تخفیف

کتاب فروغ حکمت 1 محمد علی انصاری

۲۲۱,۰۰۰ تومان

توضیحات

کتاب فروغ حکمت 1 محمد علی انصاری

استاد مفسر محمد علی انصاری،شارح این تراث علوی ،نزدیک به سی سال از عمربا برکت خود را قرین وحی الهی و تفسیر آیات کریمه قرآن بوده است وشرح وبیان نهج البلاغه را نیز به مدد سال ها ژرف نگری در ساحت قرآن وبهره گیری از اقیانوس معارف نبوی به میراث برده است.
تاکنون از ایشان صدها ساعت شرح صوتی وشش دفتر مکتوب نهج البلاغه باقی مانده است. اما شرح ترتیبی کلام مولا از ابتدای نهج البلاغه ضرورت دیگری بود که به مدد امیرالمومنین انجام شد. این جلد نیز که در برگیرنده پیشگفتار وشرح خطبه اول تا سوم است اولین مجلد از شرح وزین و وثیق استاد از نهج البلاغه است که به لطف خداوند به نشر رسیده است.
شارح در جای جای شرح نهج البلاغه نسبت کلام مولا را با آیات قرآن نشان می دهد. شرح نهج البلاغه استاد در آئینه تفسیر کلام وحی به مخاطبان ارائه می گردد و مدعای شیعیان مبنی بر اینکه کلام حضرات معصوم(ع) برگرفته از قرآن است بیشتر اثبات می شود.
از ویژگی خاص شرح حاضر آن است که ادب واخلاق در سرتاسر کلام جاری است وحتی در بحبوحه طرح مباحث آتشین وتند اخلاقی ( ازجمله شرح خطبه شقشقیه) ادب نقد رعایت می شود.
در این شرح خواننده در هر سطحی از باور وآگاهی که باشد زنده بودن بحث را لمس می کند وذهن خویش را درگیر مفاهیم مطرح شده می یابد و آنچه را می خواند در زندگی خویش عملا جاری وساری می بیند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب فروغ حکمت 1 محمد علی انصاری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

keyboard_arrow_up