تخفیف

دفتر پرونت یک خط پاپکو 40 برگ کد 917412

۱۷,۸۵۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: کد 917412 دسته:

توضیحات

دفتر پرونت یک خط پاپکو 40 برگ کد 917412

دفتر پرونوت یک خط 40 برگ محصولی جدید از سری محصولات پاپکو بوده که مانند بقیه دفترهای پرونوت با تکنولوژی روزی که برای اولین بار در کشور استفاده شده، صحافی شده است.

این دفتر دارای جلدی مقوایی با طرح های جالب توجه و متنوعی تولید شده که در حاشیه آن یک نوار با رنگ بندی الوان برای نگهداری هرچه بهتر جلد تعبیه شده است. روی جلد قسمتی برای یادداشت عنوان مورد استفاده دفتر به طور مثال دفتر مشق، دفتر فارسی و … در نظر گرفته شده است و در بالای عنوان نام منحصر به فرد طرح نوشته شده است.

زمانی که دفتر را باز کنید در اولین صفحه با توضیحاتی مختصر درباره تمامی دفترهای پرونت موجود و در حال تولید رو به رو می شوید. در صفحه دوم می توانید در قسمتی که برای یادداشت در نظر گرفته شده، متنی را بنویسید که می خواهید همیشه در نظر داشته باشید. همچنین زیر آن قسمتی برای برنامه ریزی ماهانه تعبیه شده است.

این دفتر دارای 40 برگ بوده که بالای صفحه می توانید شماره و تاریخ یادداشت برداری خود را مشخص کنید. در هر صفحه 27 خط وجود دارد که فاصله بین آنها 7 میلیمتر بوده و همچنین دارای یک کادر برای نوشتن عنوان یا هر موضوع مورد نظری است. روی خط اول و خط آخر نقطه چین هایی تعیین شده تا در صورت نیاز به صورت مرتب خط کشی کنید، این نقاط به گونه است که اگر تمامی آنها را از بالا به پایین به همدیگر وصل کنید یک صفحه نقطه چین خواهید داشت.

لازم به ذکر است که دفترهای 40 برگ برای استفاده به عنوان دفتر مشق برای فرزندان شما مناسب تر است زیرا هم سبک تر بوده و کوله پشتی آنها سنگین نخواهد شد، هم اینکه در صورتی که فرزند شما از دفتر خود خسته شود، سریعتر می توانید آن را با دفتری دیگری جایگزین کرده و برگه های زیادی را اتلاف نکنید.

دفتر پرونوت در طرح های گرافیکی متنوع و به ابعاد 17 × 24 سانتی متر تولید و عرضه شده است.

تعداد برگ: 40
جنس جلد: مقوایی
رنگ بندی: طرح های متنوع
فرم صحافی: عمودی
نوع خط کشی: یک خط
نوع دفتر: دفتر مشق
نوع صحافی: چسبی
سایز: وزیری
طرح: طرح دار
وزن: 133 گرم
کاربرد: یادداشت روزانه ، برنامه ریزی و نگهداری هزینه ها

keyboard_arrow_up