بازی فکری بلاک آس دو نفره

۱۸۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: 6261976489815 دسته:

توضیحات

بازی فکری بلاک آس دو نفره

بازی فکری بلاک آس دو نفره یک بازی استراتژیک سرگرم کننده و منحصر به فرد است که یادگیری آن تنها در چند دقیقه امکان پذیر است. آنچه هیجان این بازی شناخته شده جهانی را از هر بازی دو نفره دیگری بیشتر کرده است قانون اصلی بازی است که تماس مهره ها را تنها به گوشه ها محدود نموده است. بلاک آس دو نفره را می توان کامل ترین شیوه یادگیری استراتژی به کودکان ۵ سال به بالا دانست. بلاک آس دو نفره، شامل دو ست مهره ۲۱ تایی در دو رنگ مختلف می باشد.

بازی فکری بلاک آس (Blokus) برای اولین بار در سال ۲۰۰۰ در فرانسه معرفی شد توانست در مدت زمانی اندک به شهرتی  جهانی دست یابد.  بازی بلاک آس (Blokus)  توسط ریاضی دانی بنام Bernard Tavitian  اختراع و توسط کمپانی فرانسوی Sekkoia  تولید و منتشر شد. برنارد قوانین بازی بلاک آس (Blokus)  را با تلفیق دو تئوری چهار رنگ Four color theorem، (فرضیه ای که نقشه نگارها از قرن پانزدهم با آن آشنایی دارند) و تئوری استفاده شده در polyminos (قطعات مربعی بهم چسبیده) ابداع نمود.

این بازی استثنايی با كسب ۲۶ این بازی استثنایی با کسب ۲۶ جایزه توانسته است رتبه بهترین بازی از نظر دریافت تعداد جوایز در بین بازیهای دهه اخیر و طبیعتاً قرن ۲۱  را به خود اختصاص دهد.

اهداف بازی فکری بلاک آس :

– تقویت هوش سه بعدی

– تقویت تمرکز

– پرورش خلاقیت

– پرورش مهارت تفکر استراتژیک

مشخصات بازی فکری بلاک آس دو نفره : 

– مدل Blokus Junior

– سبک بازی : استراتژیک

– تعداد بازیکنان :۲ -۱ نفره

– رده سنی :۵ سال به بالا

– مدت زمان بازی :۱۵ دقیقه

– نوع بسته بندی :جعبه

– تعداد قطعات :۲۱

محتوای بازی فکری بلاک آس جونیور دو نفره :

– صفحه بازی متشکل از ۴۰۰ مربع کوچک

– چهار ست ۲۱ عددی قطعات پلی مینو در ۴ رنگ (قرمز – آبی – زرد – سبز)

– دفترچه راهنمای کامل بازی به همراه نکات استراتژیک

keyboard_arrow_up