بازی فکری تاجر موفق

۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

بازی فکری تاجر موفق

بازی فکری تاجر موفق به شیوه ای  طراحی شده که شما برای شروع سفر تجاری و سیاحتی خود از مبداء که کشورمان ایران است حرکت نموده و از کشور تایلند که رتبه اول جذب گردشگر در جهان را دارد عبور و به مسیر خود ادامه می دهید.

نحوه انجام بازی فکری تاجر موفق

دربازی تاجر موفق 20 قطعه اسکناس را بین بازیکنان تقسیم نموده (هر بازیکن 5 قطعه) بعد هر بازیکن رنگ مهره مورد علاقه خودش را انتخاب نموده و در نقطه شروع می گذارد و کارت های دیگر را به روی صفحه بازی و در جایگاه خود می گذاریم. (روی کارت ها به طرف پایین باشد.)

بازیکن شماره 1 بازی را آغاز  کرده و تاس می اندازد فقط با آوردن شماره خود اجازه حرکت را دارد.

در ادامه هر بازیکن که شماره پنج بیاورد می تواند درخواست کارت اطلاعات عمومی داشته باشد.

یکی از بازیکنان یک عدد کارت اطلاعات عمومی را از رو برداشته و نام کشور را می گوید.

بازیکنی که شماره پنج آورده باید به 3 الی 8 مورد (بسته به توافق در ابتدای بازی جهت میزان سختی و جذاب شدن بازی) از اطلاعات آن کشور بگوید. (مثال پایتخت – زبان- واحد پول)

اگر درست گفته باشد کارت را برای خود بر می دارد و اگر خطا گفته باشد باید یک قطعه اسکناس 10 امتیازی (بابت جریمه) به بانک پرداخت نماید.

در ادامه هر بازیکنی که شماره شش بیاورد خودش می تواند 1 عدد کارت طلایی (دعوت نامه) برداشته و به آن کشور داخل شده و کارت را نزد خود نگاه دارد و در صورت انصراف از دعوت، کارت طلایی را زیر کارت های دیگر گذاشته تا نوبت دوباره منتظر می ماند. (انصراف از این کارت هزینه ای ندارد)

هر قطعه اسکناس 10 امتیاز، هر کارت اطلاعات عمومی 10 امتیاز و هر کارت طلایی 20 امتیاز دارد که در پایان همه بازیکنان باید به ایران بازگشته و هرکس امتیاز بیشتری را بدست آورده باشد برنده بازی است.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بازی فکری تاجر موفق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

keyboard_arrow_up