بازی گوش به زنگ

۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: فکری دسته:

توضیحات

بازی گوش به زنگ افزایش هوش تقویت دقت تمرکز حواس

گوش به زنگ باشید تا برنده بازی شوید

یک بازی هیجانی و هدفمند برای تمامی اعضای خانواده

روش بازی فکری گوش بزنگ :

هر بازیکن در نوبت خود یک کارت را بر میگرداند و سایر بازیکنان نیز به همین ترتیب، اگر کارت های برگردانده شده بازیکنان، پنج تصویر از یک مدل میوه را نشان دهد، بازیکنی که سریعتر بتواند این پنج عدد میوه شبیه به هم را تشخیص دهد، ( مثلا 5 عدد موز ) باید سریع زنگ را به صدا در آورد و سپس تمامی کارت های برگردانده شده خودش و سایر بازیکنان را برداشته و زیر کارت هایش قرار می دهد، هدف اصلی بازی این است که برنده کارت های بیشتری جمع نماید.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید به راهنمای داخل بازی در جعبه مراجعه نمایید. این بازی باعث تقویت تمرکز، افزایش هوش و البته بالا بردن اعتماد به نفس می شود.

صحبتی با والدین و مربیان عزیز:

یکی از مهمترین مشکلاتی که بچه ها و والدین یا مربیان با آن روبرو هستند، عدم تمرکز و توجه بچه ها و تلاش برای افزایش دقت و تمرکز در آنها است. همانطور که میدانیم بدون داشتن دقت و تمرکز حواس، فرآیند یادگیری صورت نمیگیرد.

دقت و تمرکز یک مهارت است و می توان مانند هر مهارت دیگری آن را تقویت کرد. بیشترین ورودی حجم اطلاعات از طریق حس بینایی ( 75 درصد ) رخ می دهد، لذا تقویت حس بینایی امری بسیار مهم است. اکثر کودکان در دقت بینایی و دقت شنوایی مشکل دارند.

در مراکز یادگیری بیشترین تاکید بر این مرحله صورت می گیرد زیرا ابتدا کودک باید دقت داشته باشد تا بتواند به مراحل بعدی یادگیری برسد.

بازی فکری گوش به زنگ به کودکان کمک می کند تا بخش هایی از مغز که مربوط به تمرکز است بیشتر تحریک شود و باعث افزایش دقت و توجه در آنان می شود.

تعداد افراد بازیکن: 2 تا 6 نفر

مناسب سنین : 6 سال تا 99 سال

مدت زمان بازی : 15 دقیقه

محتویات :

56 عدد کارت بازی

یک زنگ فلزی

قانون بازی

keyboard_arrow_up