بازی گرداگرد

۱۰۶,۰۰۰ تومان

نوع بازی : آموزشی
رده سنی : بالای 7 سال
تعداد بازیکن : 2 تا 6 نفر

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: 4286 دسته:

توضیحات

بازی گرداگرد یک بازی کارتی جذاب است و مناسب برای سنین 7 سال به بالا طراحی گردیده و هدف آن تمرین کلمات فارسی با کارت و افزایش مهارت خواندن است.

گرداگرد يك بازي كارتي هيجان انگيز براي گروه سني ٧ سال به بالا با تعداد بازيكنان ٢ تا ٦ نفر طراحي شده است. شما بايد اولين بازيكني باشيد كه كلمه موردنظر را در دايره رنگي مشخص شده حدس بزنيد.

ممكن است كمي ساده به نظر برسد، شما بايد سعي كنيد كه ابتداي هر كلمه را پيدا كنيد تا بتوانيد آن كلمه را زودتر بسازيد، پس كار كمي سخت و پيچيده خواهد بود. گرداگرد يك بازي جذاب و روشي كارآمد و موثر در آموزش كلمه سازي مي باشد.

روش بازی :

بر روی کارت ها سه دایره رنگی وجود دارد، سیاه، آبی و قرمز به همراه حروفی که به صورت جدا در هر حلقه رنگی نوشته شده است.این حروف یک کلمه 6 تا 9حرفی را تشکیل می دهند که باید هر چه زودتر آن کلمه توسط بازیکنان تشخیص داده شود.

ابتدا کارت ها به پشت بر روی زمین بازی قرار می گیرد، سپس اولین کارت برگردانده می شود و بازیکنان باید کلمه موجود در دایره رنگ سیاه را پیدا کنند، اولین بازیکنی که این کلمه را تشخیص دهد، آن را اعلام کرده و کارت را برداشته و به پشت ، جلوی خود قرار می دهد.

اکنون رنگ پشت کارت او تعیین کننده رنگ دایره دور بعد بازی می باشد( پشت کارت ها در 3 رنگ سیاه، آبی و قرمز طراحی شده است). یعنی اگر پشت کارت او قرمز باشد، بازیکنان باید در کارت دوم کلمه موجود در حلقه قرمز را پیدا کنند و به همین ترتیب تا تمامی کارت ها تمام شوند.

هدف بازی :

تمرین کلمات فارسی با کارت و افزایش مهارت خواندن

keyboard_arrow_up