بازی منچ و مارپله پارچه ای

۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: سرگرمی دسته:

توضیحات

بازی منچ و مارپله پارچه ای

بازی منچ و  مارپله از بازیهای جذاب قدیمی در میان اعضای خانواده است. این بازی بصورت 2 ، 3 و یا 4 نفره است . یک رویه صفحه بازی متعلق به بازی منچ است و رویه دیگر بازی مارپله. در گذشته این بازی بر روی صفحات مقوایی در بازار موجود بود که پس از مدتی صفحه، پاره و کثیف میشد. اما پارچه ای بودن این بازی موجب میشود براحتی بتوانید آن را بشویید و طول عمر بسیار بالاتری خواهد داشت.

روش بازی :

منچ : در بازی منچ که 2 تا 4 نفره میتوان آن را بازی کرد هر بازیکن با ریختن تاس و آوردن شماره 6 وارد بازی شده و با ریختن تاس بعدی به جلو حرکت میکند (لازمه ورود هر مهره به صفحه بازی آوردن عدد 6 است) هر مهره یک دور کامل صفحه را باید طی کند. بازیکنی که بتواند زودتر تمام مهره‌ های خود را به منطقه تعریف شده برای هر رنگ مهره برساند برنده است.

مارپله :

در بازی مارپله نیز ورود به بازی با تاس 6 انجام میشود. نحوه بازی به این شکل است که بازیکن متناسب با شماره تاس به جلو حرکت میکند. در صورتی که در مسیر به نردبان برخود کند جهش به بالا انجام میدهد و در صورتی که به دهان مار برخورد کند به خانه انتهایی دم مار عقب گرد خواهد کرد. بازیکنی که زودتر به خانه امن انتهای صفحه برسد برنده است.

مشخصات :

– صفحه : 50*50 سانتی متر

– قابل شستشو حتی با آب داغ

– تعداد بازیکنان : 2-4 نفره

– مناسب سن : 3 سال به بالا

محتویات جعبه :

– صفحه ای از جنس پارچه کتان

– 16 مهره در 4 رنگ

– تاس چوبی

 

اهداف بازی :

– تفکر استراتژیک

– دقت و تمرکز

– مهارت های اجتماعی

keyboard_arrow_up