بازی تیزبین – آموزش کلمات انگلیسی

۱۳۳,۰۰۰ تومان

نوع بازی: بازی آموزشی
تعداد بازیکن: 2 تا 8 نفر
اهداف آموزشی: افزایش هوش و بالا رفتن تمرکز
مناسب برای سنین 6 تا 15 سال

شناسه محصول: 4290 دسته:

توضیحات

بازی تیزبین – آموزش کلمات انگلیسی

بازی آموزشی تیزبین کلمات انگلیسی یک بازی آموزشی بسیار قوی است که به شناخت کلمات و املای صحیح آنها کمک می کند و باعث بالا رفتن مهارت تطبیق و تمرکز می شود و مناسب برای 6 تا 15 سال می باشد.

با این بازی میتوانید هوش و تمرکز بازیکنان و میزان آشنایی آنها با کلمات انگلیسی را بسنجید.

اهداف بازی:

این بازی یک بازی آموزشی بسیار مفید و ارزشمند است. اصلی ترین هدف دنبال شده در این بازی این است که چه کسی می تواند سریع تر از بقیه تصویر مشترک بین دو کارت در بازی را پیدا کند و آنرا بلند اعلام نماید و با توجه به بازی آن را در جای مناسب خود قرار دهد.
این بازی شرایطی را برای تمام بازیکنان به طور همزمان ایجاد می کند تا شرایط تشخیص و عکس العمل خودشان را بیافزایند و باعث بالا رفتن تمرکز و افزایش هوش خود شوند.

اهداف آموزشی:

– بالا رفتن تمرکز
– افزایش هوش
– شناخت کلمات انگلیسی
– بالا رفتن مهارت تطبیق
– آموزش مهارت رقابت

روش انجام بازی:

در هر کارت 8 تصویر و کلمه انگلیسی با ابعاد مختلف وجود دارد. بازیکنان باید در کارت خود بدنبال کلمه انگلیسی معادل تصویر و یا برعکس بگردند. هر فردی که بتواند زودتر وجه اشتراک را تشخیص دهد کارت وسط را از آن خود می کند. پس از پیدا کردن تصویر و کلمه مشترک بین دو کارت می توانید برای کامل کردن مراحل آموزشی از این روش ها استفاده کنید:
-با کلمه مورد نظر یک جمله انگلیسی بسازید.
-بدون اینکه به کارت نگاه کنید. املای آن کلمه را حرف به حرف بگویید.
-اگر می توانید برای کلمه مورد نظر. یک کلمه هم معنی پیدا کنید.

اگر در هنگام بازی دو نفر به طور همزمان تصویر مشترک بین دو کارت را تشخیص داده و با هم فریاد بزنند و همزمان بخواهند کارت را بردارند. بهتر است آن کارت را دوباره به کارت های بازی اضافه نموده و بازی را ادامه دهید. پیشنهاد میشود برای رفع اینگونه موارد یکی از بازیکنان به عنوان داور بازی نیز انتخاب شود و تمامی بازیکنان باید به حرف و نظر او احترام بگذارند.

در صورتی که در پایان بازی دو بازیکن دارای یک امتیاز مساوی باشند. برای مشخص کردن برنده نهایی بازی بین آن دو، یک مسابقه برگزار می شود. هر یک از آنها یک کارت بین کارت های بازی بر می دارند و به پشت می گذارند همزمان آنها را برگردانده و هر کدام بتواند تشخیص دهد که تصویر مشترک بین دو کارت چیست برنده بازی خواهد بود.

keyboard_arrow_up