بازی بزنگاه

۱۶۰,۰۰۰ تومان

رده سنی : 5 سال به بالا
تعداد بازیکنان : 2 تا 9 نفر
هدف بازی : دقت و تمرکز

شناسه محصول: 4285 دسته:

توضیحات

بازی فکری بزنگاه مناسب برای رده سنی 5 سال به بالا می باشد و تعداد بازیکنانی که می توانند بازی کنند 2 تا 9 نفر می باشد.

در بازی فکری بزنگاه ،برای دست زدن های پی دی پی، فریادهای مداوم و زنگ زدن های پیوسته و در نهایت پیروزی های پشت سر هم آماده باشید. داشتن چشم های تیزبین و هوشیار و دست های سریع و استوار لازمه انجام این بازی می باشد. روش هی خنده دار زیادی برای انجام این بازی وجود دارد.

این بازی شامل 90 عدد کارت دایره ای شکل و یک زنگ فلزی است.کارتها شامل 9 مجموعه اعداد 1تا 8 و 9 عدد کارت زنگ بزن و 9 عدد کارت باخت می باشد.مبنای این بازی هوشیاری و دقت در خوب دیدن و کارتها است.

روش بازی در سه گام :

گام اول(هدف):

هدف اصلی بازی رسیدن به کارت ها و امتیاز بیشتر جهت برنده شدن در بازی می باشد.

گام دوم(قوانین):

ابتدا تمامی کارت ها را مخلوط کرده و سپس به هر بازیکن ۱۰ عدد کارت بدهید،بازیکنان باید کارت ها را به پشت جلوی خودشان قرار دهند.اکنون بازیکنان باید به نوبت کارت های خود را برگردانده و در کنار کارت ها یشان قرار دهند.به نحوی که سایر بازیکنان نیز بتوانند کارت برگردانده شده آنها را ببینند و از این به بعد کارت های برگردامده شده روی این کارت اول قرار خواهند گرفت.دست زدن و زنگ زدن!

زمانی که دو کارت با رنگ مشابه یا ۲ عدد مشابه یا دو کارت زنگ بزن بیاید،اولین بازیکنی که این دو کارت را تشخیص دهد،باید خیلی سریع ابتدا یک دست بزند و سپس زنگ را بزند.او پس از انجام این دو کار می تواند  تمامی  کارت های برگردانده شده خودش و سایر بازیکنان را  برداشته و زیر کارت های برگردانده نشده خودش  قرار دهد.اکنون او باید شروع کننده بازی باشد و یک کارت برگرداند و در کنار  کارت هایش قرار دهد و سایر بازیکنان نیز به همین باید بازی را ادامه دهند.

باید مراقب کارت های مرگ باشید هنگامی که دو عدد از این کارت ها برگردانده شود.بازیکنی که آنها را تشخیص داده است فقط باید اعلام کند و بلند بگوید،خطر مرگ و دست و زنگ نباید بزند.اگر اینکار را بدرستی انجام داد می تواند کارت های برگردانده شده خودش و سایر بازیکنان را بردارد.

گام سوم(نکته):

زمانی که یک بازیکن در تشخیص کارت های شبیه به هم دچار اشتباه می شود،یا اینکه زنگ را می زند بدون اینکه قبل از آن دست زده باشد یا اینکه زنگ و دست اشتباهی زده باشد در اینصورت او به خاطر اشتباهی که مرتکب شده است باید ۳ کارت از کارت های برگردانده نشده خود را از بازی خارج کند.سپس او شروع کننده بازی خواهد بود و بازی ادامه داده می شود.

اهداف بازی :

– دقت و تمرکز

– افزایش اعتماد به نفس

– هوشیاری در ریاضی

keyboard_arrow_up