تخفیف

ليوان چينی فدراسيون

۱۴۴,۵۰۰ تومان

ليوان چينی فدراسيون

توضیحات

ليوان چينی فدراسيون

 

روی هم گذاشتن لیوان ها که با نام لیوان چینی نیز شناخته می شود یک ورزش منحصر به فرد است که شامل چیدن لیوان های پلاستیکی در یک ترتیب و رنگ خاص است.در ادامه این صفحه به بررسی موارد و اطلاعات بیشتر درباره این لیوان ها و مسابقات آن ها میپردازیم.
لیوان چینی چیست؟لیوان چینی ورزشی است که از چیدمان و جمع کردن لیوانها طبق یک دستورالعمل خاص انجام میگیرد و به مهارت، دقت و چابکی نیاز دارد.این ورزش به واسطه استفاده همزمان از هر دو دست، بهترین عملکرد را برای افزایش تمرکز، هماهنگی چشم و دست ، هماهنگی دو نیمکره مغز دارد.راز موفقیت این بازی یک چیز است و آن چیزی نیست جز تمرین،تمرین،تمرین… این بازی را همه میتوانند انجام دهند.

(کودکان خردسال، افراد بزرگسال، معلولان جسمی حرکتی، معلولان ذهنی و حتی افراد نابینا)مزایای ورزش لیوان چینی چیست؟

لازم نیست که بچه ها قانع شوند که مزایای لیوان چینی چیست، آنها به سادگی آن را دوست دارند.لیوان چینی هماهنگی بین دست و چشم را افزایش میدهد و زمان واکنش را تا 30 درصد بالا می برد.

این ورزش به دانش آموزان کمک می کند که مهارت خود را گسترش دهند و عملکرد هر دو سوی بدنشان را برابر کنند .
با افزایش مهارت یک دانش‌آموز، نیمکره راست مغزش که به خصوص مرتبط با خصوصیاتی مانند هشیاری، تمرکز، خلاقیت و ریتم دست است، گسترش می‌یابد.لیوان چینی می‌تواند مغز را برای ورزش و سایر فعالیت‌هایی که نیازمند استفاده از هر دو دست است، آموزش دهد.

به عنوان مثال، نواختن یک آلت موسیقی یا استفاده از کامپیوتر.ترتیب و الگوی المان های لیوان چینی می توانند به خواندن و مهارت های ریاضی کمک کند.
روی هم چیدن فنجان نیاز به سرعت، هماهنگی و تمرکز دارد. آموزش و راهنمایی مناسب برای تسلط بر تکنیک ها و دستیابی به عملکرد مطلوب بسیار مهم است.

این برنامه های آموزشی نقش حیاتی در بهبود هماهنگی دست و چشم، تمرکز و توانایی های شناختی دارند.این ورزش به توسعه چابکی، مهارت های حرکتی ظریف و هماهنگی دست و چشم کمک می کند.

ماهیت تکراری انباشتن فنجان ها همچنین باعث افزایش تمرکز می شود.چیدن فنجان می تواند مهارت های شناختی مانند زمان واکنش، ادراک بصری و آگاهی فضایی را بهبود بخشد.این ورزش یک فعالیت جذاب و چالش برانگیز است که هوشیاری ذهنی و توانایی های حل مسئله را ارتقا می دهد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ليوان چينی فدراسيون”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

keyboard_arrow_up