دومینو کلاسیک حرفه ای مارپیچ

۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: فکری دسته:

توضیحات

دومینو کلاسیک حرفه ای مارپیچ

 

دومینو کلاسیک حرفه ای شامل 55 مهره سیاه به انضمام 55 قطعه برچسب مخصوص بازی و 1 مهره رنگی با برچسب آبی (غیر فعال در بازی) است. بازی دومینو ساختن زنجیره ای از مهره ها ست. برچسب ها با شماره های صفر تا 9 (خال) ترکیب شده اند. اولین مهره توسط یکی از بازیکنان قرار داده می شود و حریف باید یکی از طرفین مهره را با مهره ی هم خال مسدود کند. در بازی دومینو مارپیچ باید دقت شود که انتهای مهره ها مسدود یا به شکل دایره قرار داده نشود. این بازی را می توان 2 یا 4 نفره بازی کرد.

روش بازی 2 نفره

ابتدا برچسب ها را روی مهره ها با دقت بچسبانید. هر بازیکن تعداد 7 مهره از مجموع مهره ها به شکلی که دیده نشود بر می دارد. بقیه مهره ها (41 عدد) در بانک باقی می ماند. نفر اول (هر بازیکنی که خال بالاتری دارد) اولین مهره را قرار می دهد و حریف باید با مهره ی دیگری (هم خال) یکی از طرفین مهره را مسدود کند. اگر مهره ی هم خال نداشت، مهره ای از بانک بر می دارد و بازی را به حریف پاس می دهد و این اتفاق تا انتها ادامه می یابد. هر بازیکنی که زودتر مهره هایش را تمام کند برنده بازی است. ممکن است تا خالی شدن بانک این کار ادامه پیدا کند و مهره ی هیچ بازیکنی تمام نشود، در این صورت تعداد نقطه های مهره های هر بازیکن شمارش می شود و بازیکنی برنده ی بازی است که تعداد نقاط کمتری داشته باشد. پس بهتر است در هنگام بازی مهره های با خال بالاتر زودتر وارد بازی شوند.

روش بازی 4 نفره

در بازی 4 نفره باز هم هر بازیکن 7 مهره بدون دیده شدن بر می دارد و بقیه مهره ها (27 مهره) در بانک باقی می ماند. بازی بر خلاف جهت عقربه های ساعت شروع می شود و مانند بازی 2 نفره تا انتها ادامه پیدا می کند

keyboard_arrow_up