چادر دانشجویی حریر

۱۶۰,۰۰۰ تومان

چادر دانشجویی حریر اعلاء
جنس پارچه: حریر اعلاء
ویژگی ها: رنگ ثابت و ضد چروک و ضد پرز و خاک

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: چادر دسته:

توضیحات

چادر دانشجویی حریر یکی از چادرهای محبوب و پر طرفدار در بین خانم های شاغل و دانشجو میباشد. نمای چادر شبیه چادر سنتی است. جلو باز بوده و از دکمه و زیپ استفاده نمیشود.

چادر دانشجویی حریر که نزدیک ترین چادر به چادر ایرانی می باشد با ایجاد تغییراتی از جمله یک شکاف 5 سانتی متری در آستین این امکان را می دهد که به راحتی دست های خود را از چادر بیرون بیاورید. در دوسمت چادر شکافهایی برای خارج کردن دستها وجود دارد و فاقد مچی است . استفاده از این چادر به خانم های دانشجو و کارمند توصیه میشود چرا که بسیار سبک و راحت بوده و برای حمل کیف و وسایل مناسب است . ظاهر شیک و زیبادر عین سادگی از مزایای این چادر است .

 جنس پارچه:

جنس پارچه چادر دانشجویی حریر مرغوب و با کیفیت میباشد. بسیار خوش دوخت است و چروک و نخ کش نمیشود . رنگ مشکی آن ثابت و یکدست است . بسیار سبک بوده و در عین حال اصلا نازک نیست . برای ایستادن مناسب روی سر از کش استفاده شده است . اصلا لیز نمیخورد و با انواع روسری ساتن ، گیپور و حریر قابل استفاده میباشد .

 شستشو:

برای شستشوی چادر دانشجویی حریر نیازی به استفاده از نرم کننده نیست و با انواع شوینده سازگاری دارد . ماندگاری رنگ آن بالاست و بور نمیشود . انواع چادر های مشکی در زمان خشک شدن بهتر است در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار نگیرند .

 مراحل سفارش کالا:

برای سفارش این کالا از فروشگاه اینترنتی میقات شیراز سایز چادر خود را به صورت زیر مشخص کنید :

 در چادر های زنانه سایز بندی چادر ها معمولا از 145 الی 175 با فواصل 5 سانتیمتری متغییر میباشد . در چادر های دخترانه از سایز 100 الی 140 سانتیمتر با فواصل 5 سانتیمتری متغییر است . سایز چادر به درشت اندام یا لاغر اندام  بودن فرد بستگی ندارد و فقط به قد شخص وابسته است .

 1- اگر چادری هستید و در محیطهای بدون کفش نیز چادر میپوشید . بهتر است چادر تا پشت پای شما قرار بگیرد . قد چادر همان قد شماست .

 2- اگر در بیرون از منزل چادر میپوشید بهتر است چادر روی کفش شما قرار گیرد و تا مچ پا را پوشش دهد . از قد خودتان بین 3 تا 7 سانتیمتر کم کرده و به عنوان قد چادر در نظر بگیرید .

 3- با توجه به قد چادر سایز آن را محاسبه کنید .

 

keyboard_arrow_up