0
0
0


دفتر پرونت یک خط 40 برگ کد 917412

موجود
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
5,800 تومان
کد محصول : کد 917412
برگشت به مجموعه: دفتر و کاغذ
توضیحات

دفتر پرونت یک خط 40 برگ کد 917412    

 

دفتر پرونت یک خط 40 برگ محصولی جدید از سری محصولات پاپکو بوده که مانند بقیه دفترهای پرونت با تکنولوژی روزی که برای اولین بار در کشور استفاده شده، صحافی شده است. این دفتر دارای جلدی مقوایی با طرح های جالب توجه و متنوعی تولید شده که در حاشیه آن یک نوار با رنگ بندی الوان برای نگهداری هرچه بهتر جلد تعبیه شده است. روی جلد قسمتی برای یادداشت عنوان مورد استفاده دفتر به طور مثال دفتر مشق، دفتر فارسی و ... در نظر گرفته شده است و در بالای عنوان نام منحصر به فرد طرح نوشته شده است.

زمانی که دفتر را باز کنید در اولین صفحه با توضیحاتی مختصر درباره تمامی دفترهای پرونت موجود و در حال تولید رو به رو می شوید. در صفحه دوم می توانید در قسمتی که برای یادداشت در نظر گرفته شده، متنی را بنویسید که می خواهید همیشه در نظر داشته باشید. همچنین زیر آن قسمتی برای برنامه ریزی ماهانه تعبیه شده است.

 

این دفتر دارای 40 برگ بوده که بالای صفحه می توانید شماره و تاریخ یادداشت برداری خود را مشخص کنید. در هر صفحه 27 خط وجود دارد که فاصله بین آنها 7 میلیمتر بوده و همچنین دارای یک کادر برای نوشتن عنوان یا هر موضوع مورد نظری است. روی خط اول و خط آخر نقطه چین هایی تعیین شده تا در صورت نیاز به صورت مرتب خط کشی کنید، این نقاط به گونه است که اگر تمامی آنها را از بالا به پایین به همدیگر وصل کنید یک صفحه نقطه چین خواهید داشت.

 

لازم به ذکر است که دفتر های 40 برگ برای استفاده به عنوان دفتر مشق برای فرزندان شما مناسب تر است زیرا هم سبک تر بوده و کوله پشتی آنها سنگین نخواهد شد، هم اینکه در صورتی که فرزند شما از دفتر خود خسته شود، سریعتر می توانید آن را با دفتری دیگری جایگزین کرده و برگه های زیادی را اتلاف نکنید.

 

این دفتر در طرح های گرافیکی متنوع و به ابعاد 17×24 سانتی متر تولید و عرضه شده است.

 

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.